arrow-up
Skydark - Filmujemy!

KTO JEST KIM W SKYDARK

        
TROCHĘ O NAS
       KONTAKT
Patryk, Kamerzysta

Patryk, 25 - informatyk, kamerzysta i miłośnik technologii

Patryk   —   główny operator

Jestem Patryk i filmuję odkąd pamiętam. Lubię mroczne i tajemnicze ujęcia, w których wiele się dzieje.

Obecnie filmuję głównie teledyski oraz wesela. Te pierwsze lubię filmować w moim stylu - mrocznie i dynamicznie. Dym, światła i ciemne tło to coś co lubię. Wesela natomiast zupełnie odwrotnie - biel i kolory grają ważną rolę. Nie jestem zwolennikiem długich filmów weselnych, zamiast tego zdecydownie bardziej lubię krótkie zwiastuny prezentujące cały dzień.

Skontaktuj się bezpośrednio ze mną

p.jelito@skydark.pl
Po kontakcie mailowym.

Paweł, Kamerzysta

Paweł, 22 - kamerzysta, scenarzysta

Paweł   —   wsparcie i pomysły

Cześć, nazywam się Paweł, na codzień studiuję a w wolnym czasie zajmuję się obróbką wideo. Z moją pasją do czynienia mam od czasów podstawówki, gdzie zaczęły się pierwsze filmiki na potrzeby szkolne.

Jestem zwolennikiem wolnych i czystych ujęć. Piękna sceneria, dużo światła i rozmyte tło to moje klimaty. Często kręce w wąskim kadrze lecz szeroki widok mnie nie odstrasza. Chętnie układam również scenariusze i dzielę się własnymi pomysłami podczas realizacji filmowych.

Skontaktuj się bezpośrednio ze mną

p.bekiesch@skydark.pl
Po kontakcie mailowym lub fb.

Co jest naszym priorytetem?

W SKYDARK pragniemy uchwycić każdy moment warty zapamiętania, każdą piękną chwilę która jest dla Państwa istotna, ważna i taka do której warto wrócić za parę lat rozsiadając się wygodnie w fotelu.

Tworzymy filmy z pasji i zamiłowania do pięknych ujęć, od rozświetlonego zachodu słońca po sceny w warunkach ekstremalnych. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, każdy klip ma swój klimat i urok. Zawsze dążymy przy tym do perfekcji i staramy się, aby wszystko co tworzymy zapierało dech w piersi.

        
Skydark - logo NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE W NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI